50 – 25 – 90 – Eva a Karel Klodovi

Letošní rok pro náš sbor, bude rokem oslav.  Číslovky 50 -25 – 90 znamenají, že se již 50 let scházejí adventisté ve Veselí nad Moravou, 25 let v synagoze a 90 let na Slovácku.

Rozhodli jsme se jako sbor tato výročí oslavit společně i s kazateli, kteří u nás v minulosti působili.

Prvním z pozvaných hostů byl bratr Karel Kloda, který přijel i s manželkou Evou a dcerou Dankou.

Zavzpomínali jsme na společně na prožité časy a br. Kloda nám posloužil kázáním z Božího slova, před nímž oba manžele Klodovi  vedoucí sboru Darina Stehlíková, trochu vyzpovídala.

Po společném obědě, sdílení a rozdání dárečků našim oslavencům narozených v měsíci lednu, jsme se opět odebrali do synagogy. Zde proběhlo promítání kroniky sboru za rok 2017, kterou pro nás zpracovali manželé Stehlíkovi.

Děkujeme nejen Darči a Slávkovi, ale všem, kdo se jakkoliv podíleli na akcích za rok 2017. Nikdo z nás není více či méně důležitý a všichni společně toho vytvoříme moc s požehnáním našeho nebeského Otce. Budiž mu za vše velké díky!!!

S1400007

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


× dva = 14

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>