50-25-90 Pavlíkovi a sbor Kyjov

Sobota 24. března byla opět jednou z těch výjimečných sobot. Nejen že náš sbor navštívil předseda československé unie bratr Mikuláš Pavlík, ale prožili jsme spolu požehnané chvíle i s bratry a sestrami sboru Kyjov a bohatý program.

Celou sobotou nás provedl mládežník Jirka. Sobotní školu si také vzal na starost mládežník, bratr Tomáš, který svým osobitým humorným stylem, probral téma úkolu.

Kázáním z Božího slova nám posloužil bratr Pavlík, jenž si jako téma k zamyšlení vybral evangelium Lukáše 5,1-11

Celou pobožností se nesly chvály křesťanské skupiny Only His, ke kterým jsme se mohli svým zpěvem připojit také i my. Taktéž děti ze sboru Kyjov nás potěšily písničkou, za kterou byli odměněni formou příběhu dvou myšáků, který vypovídal o tom, jak je nesprávné jiných svádět ke zlým věcem.

 

Polední občerstvení potěšilo mlsné jazýčky a zároveň přišly na řadu i otázky na bratra Pavlíka, na které rád a uspokojivě odpovídal.

Třešinkou na dortu byl večerní koncert skupiny Only His v Javorníku.

Možná si řeknete:“Příliš stručné na to, co všechno jsme prožili“ Pravdou je, že by možná nestačily ani dvě stránky, které by popisovaly naše pocity, společenství, rozhovory a setkání, ale i tak by nebylo možné přenést atmosféru tohoto dne“ to se zkrátka musí zažít“. Co nevypoví slova, možná napoví foto.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ čtyři = 6

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>