Koncert Only His v Havířově

Skupina Only His opět koncertovala, a to na severu Moravy dne 13. ledna. O tom jak se jim vedlo, necháme promluvit členku kapely, Katku.

Již podruhé měla naše kapela možnost zpívat v modlitebně CASD v Havířově – Šumbarku. Opět nás velmi mile překvapila srdečná atmosféra publika, které se skládalo ze všech generací. To nás vždy těší. U písní, při nichž se starším vraští čelo a skoro vstávají vlasy, malí caparti v prvních lavicích zbystřili a začali celým tělem pohupovat do rytmu, a naopak u nostalgičtějších či klasičtějších kousků, kdy se dospívající začali pomalu pošťuchovat a chichotat, se starší generace konečně příjemně usadila a s uvolněným úsměvem na rtech a přivřenýma očima relaxovala. A také proto nás to tak baví. Jsme rádi, že si i v této bonboniéře našel každý ten svůj oblíbený bonbonek a nezapomněl nám říct, který to byl. Obzvláště si vážíme vřelých děkovných zpětných reakcí různých lidí a vyslovení jejich přání požehnání nám jako kapele i jednotlivcům do našich soukromých životů. Mimo náš program zazněla také píseň na přání, kterou si posluchači „objednali“ předem. Je krásné zpívat a zároveň pozorovat, jak si naše písně notují posluchači spolu s námi.

Přestože jsme si určitě každý prošli (a někdy znovu procházíme) v naší cestě s hudbou a za hudbou obdobím, kdy se k nebi zvedal spíše náš nos než srdce, a přestože už nás netrápí tréma tolik jako při prvních besídkách a koncertech, prosíme Pána Boha, aby si nás používal právě tak, jak se Jemu líbí a jak On chce. Kéž se z nás pokaždé stane ten nejobyčejnější zvon, který velkolepě rozezní právě Boží sláva a svatost. Kéž děláme radost Jemu, vám (našemu sboru i církvi) všem posluchačům a také sami sobě po celý rok 2018. Kéž jednou zpíváme všichni tu novou píseň společně se zástupy andělů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


6 − = pět

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>