Pozdravy kazatelské rodinky 5

Milé sestry a bratři, milí přátelé z veselského sboru,

opět Vás chci pozdravit a popřát hezký den. Chci moc poděkovat manželům Danielovým a Jožkovi Baladovi, kteří si pro Vás připravili několik písniček. Spolu s krátkým zamyšlením a několika informacemi je najdete v následujícím videu:


Bohoslužba DOMA

Jsem rád, že mnozí sledujete vysílání ve facebookové skupině bohoslužba DOMA. Protože jsme včera přešli na letní čas, uvádím aktualizovaný program na víkend:

  • přivítání soboty (pátek od 19.30)
  • sobotní školka pro děti (sobota od 10.20)
  • sobotní kázání (sobota od 11.00)
  • rozloučení se sobotou (sobota od 19.30)

S určitým předstihem se vždy objeví odkaz na vysílání. Někteří už jste si také všimli, že je u něj možné předem kliknout na tlačítko „Dostávat upozornění“, a když začne vysílání, tak Vám pak upozornění přijde.

Tuto sobotu navíc Katka Justrová připravila sobotní školku pro děti a chtěla by v tom pokračovat. Rád bych tedy upozornil i na tuto příležitost.

Na vylepšování vysílání stále pracujeme. Ještě všechno není dokonalé, občas děláme chyby, ale věřím, že se to bude zlepšovat. Budeme rádi, když i tato forma bohoslužby pro Vás bude obohacující.


Informace z církve

Více o aktivitě 100 dnů modliteb, která je věnována vylití Ducha svatého, osobnímu oživení pro misii a zvládnutí současné pandemie, se můžete dozvědět na samostatném webu nebo z rozhovoru s předsedou GK br. Tedem Wilsonem:

Nakonec připojuji další poselství předsedy MSS br. Daniela Dobeše:


Přeji Vám pokojný týden

Honza Havelka s rodinou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


9 + sedm =