Pozdravy kazatelské rodinky 6

Milé sestry a bratři, milí přátelé z veselského sboru,

opět Vás chci pozdravit a popřát požehnanou sobotu. Tentokrát Vám přinášíme Žalm 91 a báseň od našich milých. Za to jim moc děkujeme. Vše najdete v následujícím videu:


Online studium Bible

Domluvili jsme se, že budeme studovat knihu Ester. Ve středu (8. 4.) od 18.00 nás tedy čeká první kapitola. Rád bych Vás všechny na toto online studium pozval. Podle zájmu uvidíme, zda se tato setkávání budou konat.

K videkonferenci se připojíte kliknutím na následující odkaz:

http://tiny.cc/studium-bible

Stačí kliknout na daný odkaz, který bude aktivní chvíli před 18. hodinou, nebo mi dejte předem vědět, kdo se chcete připojit, a já Vás do konverzace přidám. V prvním případě není vůbec nutné mít na Skype účet ani ho mít nainstalovaný, ve druhém případě to nutné je.

Budu se těšit na setkání.


Informace z církve

  • Nakladatelství Advent-Orion připravilo několik e-knih ke stažení zdarma. Najdete je v sekci Ke stažení.
  • Moravskoslezské sdružení zřídilo stránku na Facebooku, kde budete moci nacházet pozvánky a odkazy na organizované akce.
  • Česko-Slovenská unie ve spolupráci s HopeTV připravuje sérii video zastavení pod názvem Příběh Velké noci. Od 5. do 12. dubna vždy od 19:30 na Facebooku nebo YouTube kanálu HopeTV budete moci slyšet poselství vybraných řečníků. Jedním z nich je i Martin Lindtner.

Nakonec připojuji třetí poselství předsedy MSS br. Daniela Dobeše:


Přeji Vám hezký zbytek soboty a pokojný nový týden

Honza Havelka s rodinou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět − = 8