Pozdravy kazatelské rodinky 10

Milé sestry a bratři, milí přátelé z veselského sboru,

opět Vás chci pozdravit. Jak už jsem říkal i v sobotu ve vysílání, od 11. května se budou moci konat bohoslužby s maximální účastí 100 osob. Nabízí se tedy varianta se již v sobotu 16. května potkat v našich sborech. V této chvíli však nejsou známá povinná hygienická opatření (jsou známá jen ta z minulého týdne, ale během tohoto týdne by vláda měla zveřejnit aktualizaci) ani stanovisko církve. Proto bych ještě vyčkal a v neděli se domluvil se starším a vedoucím sboru. Další záležitostí jsou uzavřené hranice se Slovenskem a vypadá to, že ještě delší dobu budou. A také je otázka, jestli je ze zdravotního hlediska rozumné se scházet. Navíc, pokud se hygienická nařízení nezmírní, nebudou naše bohoslužby moci být takové, jaké je známe. Jednalo by se o bezkontaktní bohoslužbu a vzhledem k nutným rozestupům a možnosti využívat jen hlavní místnost by byla možná pouze druhá část s kázáním, případně společná třída sobotní školy. Vše je tedy nutné ještě zvážit.

S připomínkou, že máme vše vložit do Božích rukou, jsme s Leničkou a Viktorkou natočili píseň Do tvých starostí. Snad Vás povzbudí.


Online studium Bible

Stále pokračujeme ve studiu knihy Ester. Pokud budete chtít, můžete se k nám přidat od 19:00.

K videkonferenci se připojíte kliknutím na následující odkaz:

https://tiny.cc/studium-bible

Ten bude aktivní chvíli před 19. hodinou. Případně, pokud máte Skype, stačí mi dát předem vědět, a já Vás do konverzace přidám. Kdo jste se účastnili předchozích setkání, bude Vám zavoláno automaticky. Psát už mi tedy nemusíte. Pokud byste se tentokrát účastnit nechtěli, stačí samozřejmě hovor odmítnout. Je jasné, že ne všichni mohou pokaždé.

Ve středu se budu těšit na viděnou.


Informace z církve

Připojuji další poselství předsedy MSS br. Daniela Dobeše:


Přeji Vám pokojný týden

Honza Havelka s rodinou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


× dva = 12